tracking
Wprowadź numer swojej przesyłki:

FIRMA

Zarys

Przedmiotem działalności Doma Services jest dystrybucja przesyłek drobnicowych oraz świadczenie usług spedycyjnych, w krajowym i międzynarodowych obrocie towarowym. Działając w ramach Grupy DOMA, zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę przewożonych ładunków, niezależnie od wybranej gałęzi transportu oraz kierunku geograficznego.


Na terytorium Polski jesteśmy reprezentowani przez ponad 50 przedstawicielstw regionalnych oraz punktów dystrybucji towarów i przesyłek. Centrum Dystrybucji znajdujące się w Sękocinie Starym k. Warszawy, gdzie mieści się baza magazynowo - transportowa firmy, Agencja Celna oraz Miejsce Uznane Odpraw Celnych. Zapewniając pełną obsługę celną, firma nadaje i odprawia przesyłki do przewozu międzynarodowego, działa na zlecenie podmiotów gospodarczych i osób fizycznych, przechowuje powierzone towary we własnych magazynach, gwarantując klientom solidność i bezpieczeństwo powierzonych ładunków.


Posiadane doświadczenie, zdobyte podczas wieloletniej działalności w przewozach krajowych oraz w spedycji międzynarodowej, dysponowanie własną bazą magazynowo-celną, a także doświadczonym i odpowiedzialnym personelem daje pewność, że każdy kontrahent może liczyć na najwyższej jakości serwis zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym.

© DOMA Services Antoni Wnękowicz 2008 - 2019. Wszelkie prawa zastrzeżone
DOMA Services Antoni Wnękowicz, ul. Graniczna 47, 05-090 Raszyn, NIP: 735-001-28-81
tel:  +48 (22) 720-41-61 , fax : +48 (22) 720-41-65, e-mail: doma@doma.com.pl

Adres wydrukowanej strony: http://www.doma.webpublica.pl/zarys.htmlWydrukowano dnia 23-04-2019© DOMA Services 2008 - 2019